Komanda

Inga

Lielo klientu vadītāja

Mūsu radošā dvēsele, kas rūpējas par klientiem, ir Inga. Viņas dedzīgais darbs un attiecību veidošanas talants dāvā klientu lojalitāti vairāk nekā 12 gadu garumā.

Mēs visi zinām cilvēkus, kuri staro, sazinoties ar citiem cilvēkiem. Tas ir stāsts arī par Ingu. Viņa gūst iedvesmu saskarsmē, lai savas radošās idejas ieguldītu iepakojuma izstrādē. 

Ernests

Ražošanas projektu vadītājs

Ražošanā ir līdzīgi kā driftā – jāprot kontrolēt daudzus faktorus. Tāpēc Ernests spēj pierādīt, ka svarīgākas ir prasmes un tehnika kopumā, nevis tas, kurš finišā nokļūst pirmais.

Lai attīstītu un pārvaldītu prasmes, Ernests liek lietā savu pacietību un vēlmi izpētīt procesus līdz sīkākajai to niansei. Tikai tā iespējams noslīpēt meistarību un izpildīt ražošanu nevainojami. 

Laura

Iepakojuma
pārdošanas asistente

Ja reiz esi baudījis īstu adrenalīna uzplūdu, kļūsi atkarīgs no tā. Mūsu Pārdošanas asistente Laura ir īsta asu piedzīvojumu baudītāja.

No aizraujošiem piedzīvojumiem un franču makarūnu cepšanai līdz dokumentu un aprēķinu veikšanai birojā Laura parāda lieliskas darba organizēšanas prasmes, ko augsti novērtē visa komanda.

Natālija

Konstruktore

Jau 14 gadus veidojot iespaidīgas iepakojumu konstrukcijas, Natālija ikvienu pārsteidz ar bagātīgām tehniskajām zināšanām, kas izpaužas ikvienā dizaina paraugā.

Meklējot labāko risinājumu, Natālija var negulēt naktīm. Mūsu konstruktore dedzīgi piemeklē ideālo struktūru un precizitāti ikvienam iepakojumam, kas nonāk uz viņas galda.

Armīns

Iepakojuma
pārdošanas vadītājs

Mēdz teikt, ka ir cilvēki ar zaļajiem pirkstiņiem. Tādā gadījumā Armīns ir cilvēks ar drukas pirkstiņiem. Viņa pieredze drukas un iepakojuma ražošanā ir vairāk nekā 20 gadu garumā.

Saskaroties ar klientu vēlmēm pēc iespējami īsākiem piegādes termiņiem, Armīns dara visu iespējamo, lai atrastu labāko veidu, kā to paveikt. Mēs augam, pateicoties viņa idejām un skaidrajai stratēģijai – ražot konkurētspējīgu iepakojumu Eiropā. 

Austris

Ražotnes vadītājs

Mūsu ražošanas nindzja gūst iedvesmu dabas harmonijā.  Garas pastaigas un vērojumi uzlādē viņu ar dabas enerģiju.

Ar šo pasaules nozīmīguma un  dabas ilgtspējas apziņu Austris vada vienu no sūrākajām ražošanas komandām, kas ir pilnībā koordinēta, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti jūsu īstajai kastei.