Par “Folded”

Mēs uzskatām, ka visu tomēr izšķir jūsu zīmols, produkts vai ideja. Un mēs palīdzēsim tam notikt. Mēs esam pārliecināti par individuāli veidota iepakojuma spēku atstāt iespaidu un izcelties.

Mūsu pieredze un zināšanas par iepakojuma industriju ir fokusētas uz kartona iepakojumu kā ilgtspējīgu un gudru biznesa izvēli. Tas var būt iepakojums visam, izņemot kaut ko parastu un standartizētu. 

FOLDED misija ir atrast īsto kasti katram zīmolam, produktam vai idejai. 

Mēs visi zinām, ka pirmo iespaidu var izveidot tikai vienreiz. Un mēs palīdzēsim jums tikt uz skrejceļa!

Ar ko sākt?

Sava iepakojuma radīšanas sākumā jūs varētu justies nedaudz “ārpus kases”. Mēs piekrītam, ka tas nav viegli – neapjukt visu šo iespēju pārbagātībā. Tāpēc pirms jūs sākat meklēt savu iepakojumu, nosakiet savus mērķus, plānus un budžetu!

Mūsu redzējumi sakrīt, ja jūs meklējat kartona iepakojumu, kas perfekti atbilst jūsu produktam, zīmolam vai idejai. Sazinieties ar mums un lieciet tai kastei ripot!

Droši raksti!

    Mēs augam!

    SIA “Folded” noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

    SIA “Folded” ir noslēdzis līgumu Nr.SKV-L-2022/348 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.