Paku kastes

Stilīgas, izturīgas un sūtīšanai gatavas kastes

Kopš attālinātās piegādes uzplaukuma pircēju mājās ir vesela kaudze ar brūnā kartona kastēm. Vai arī jūs izmantojat neizteiksmīgu un blāvu kasti, kas nav interesanta pircējam un neatšķiras no jūsu konkurentiem?

Kas ir PAKU KASTE?

Tā ir sūtīšanai gatava, izturīga kartona kaste,
kas pie klienta ierodas ar stilu – jūsu izvēlētu dizainu kastes iekšpusē.


Spilgta apdruka
ar kartona tekstūru

Liec paku kastei par sevi runāt, kad tā ierodas mājās vai birojā! Neuzkrītošā brūnā kartona āriene ir mānīga, jo iekšpusē slēpjas dizaina pārsteigums!

Iedarbīgs iepakojums
par zemu cenu

Ar šo iepakojuma veidu vari patīkami pārsteigt klientus, neiztukšojot savu bankas kontu. Paku kastes ārpuse netiek apdrukāta, atstājot vietu sūtīšanas uzlīmēm. Kad klients atver kasti, viņš var redzēt zīmola stāstu kastes iekšpusē, kur dizains ir drošībā, to nesabojās sūtījuma pārvietošana. Šis ir izmaksu ziņā ļoti samērīgs wow faktors.

Latvijā ražots
iepakojums

Paku kastes tiek ražotas tepat Latvijā no Latvijā ražotiem izejmateriāliem. Tās nav ceļojušas pa diviem okeāniem vai četrām lidmašīnām, lai nonāktu Latvijā.

PAKU KASTE kā jūsu
mārketinga platforma

Jūs esat investējuši, radot savu produktu un piesaistot tam klientus. Tāpēc pašā izšķirošākajā mirklī, kad klientam rodas pirmais saskares punkts ar jūsu zīmolu – saņemot sūtījumu rokās – jūs būsiet izdarījuši visu, lai tas nebūtu parasts sūtījums, vai ne? 

Pirmais iespaids ir izšķirošs, tāpēc paku kaste piedāvā izmantot visu apdrukājamo platību un pārsteigt savus klientus! Paku kaste nodrošina autentisku un iesaistošu jūsu zīmola pārstāvniecību!

Ļauj klientam atpazīt, ka sūtījums ir tieši no jūsu uzņēmuma. Spēcīga zīmola identitāte iekļauj konsekventu logo, krāsu, izteiksmes un vērtību lietošanu. Iedomājies sajūtu, ko vēlies radīt savā mājaslapā – tieši tādu pašu tu vari uzburt ar fiziskā iepakojuma palīdzību. Saskaņotība no A līdz Z ir katra zīmola stratēģijas pamats. 

Pircēju pieredze, pircēju pieredze,
pircēju pieredze

Iepakojuma kvalitāte ir saistīta ar jūsu produktu. Tas, kā esat iepakojis savu produktu, parāda, cik daudz esat domājis pie tā, lai radītu pircējam labu pieredzi. Tas ir produkta vērtības indikators. 

Izmantojot PAKU KASTES, jūs parādāt klientiem, ka jūsu uzņēmums rūpējas par labāku pircēju pieredzi. 

Balta kartona kaste, kas apdrukāta, lai pēc iespējas labāk parādītu jūsu zīmola krāsas vai brūna kartona kaste ar vairāk ekoloģisku sajūtu – jums jāzina, kādas emocijas vēlaties komunicēt. 

Neapmierinieties
ar mazumiņu

Protams, ir labi piegādāt produktu. Bet iedrošiniet sevi neapstāties pie tā. Viegls veids, kā radīt īpašāku kastes atvēršanas pieredzi, ir izveidot ļoti radošu dizainu. Pievienojiet vēl klāt mazu, ar roku rakstītu pateicības kartīti, īpaši, ja varat to adresēt personīgi klientam, – un ticiet mums, viņš sajutīs, ka jūs par viņu esat rūpējies! Esiet radoši – iespējams jūsu uzņēmumam piestāv kāds joks, perfekts izteiciens vai īss stāstiņš bildēs. Ikviena detaļa palīdzēs izveidot īpašās attiecības ar jūsu klientiem un palielinās iespēju atkārtotiem pirkumiem – paku kastē varat pievienot informāciju par citiem produktiem, produktu paraugus, atlaižu vai ieteikuma kuponus utt.

Mūsdienu klienti prasa un sagaida vairāk! Pārliecinieties, ka jūsu iepakojums to nodrošina!

Viegla salikšana

Lai izgatavošanas un transportēšanas izmaksas būtu zemākas, no ražotnes jūs saņemsiet paku kastes nesalocītā veidā. Tomēr kastīšu salikšana ir vieglāka par vieglu – jāsaloka locījumu vietas, jāpaceļ malas, jāpārliek pāri sānu malas un tā ir gatava sūtīšanai! 

Dabai draudzīgs
iepakojums

Vispirms jau izšķirošais būs planētai draudzīgais lēmums neizvēlēties plastmasas iepakojumu. Izvēloties kartonu, jūs izvēlaties dabīgu materiālu, kuru var šķirot pārstādāt. Celulozes šķiedras var pārstrādāt atkārtoti līdz pat septiņām reizēm. Saskaroties ar gaismu, mitrumu, gaisu un mikrobiem, paku kastes bioloģiski noārdās līdz dabīgiem elementiem. 

Jūsu pircēji ir
jūsu vēstneši

Zīmola atpazīstamības veicināšanai mutvārdu komunikācijai ir milzīga nozīme. Radot iepakojumu, par kuru jūsu klienti runās, jūsu zīmols iegūs lielāku vērtību.  

Lielisks dizains var viegli rezultēties labā publicitātē arī sociālajos tīklos, īpaši gados jaunāku pircēju segmentā. Tomēr tas darbojas ar tieši pretēji. Ja piegādāsiet zemas kvalitātes vai sabojātu iepakojumu, jūs riskējat savu produktu un zīmolu saistīt ar negatīvām asociācijām. 

Atrodi īsto izmēru

Atrast pareizo izmēru nozīmē samazināt atkritumus. Jo atbilstošāks izmērs, jo mazāk materiālu, ar ko aizpildīt tukšo vietu.

Radiet paku kasti, ko cilvēki
vēlēsies turēt savās rokās!

Ja radīsiet kasti, kura pircējam paliks atmiņā, jūs būsiet izdarījis savu mājasdarbu. Paku kaste būs kļuvusi par pamatu jūsu produkta prezentēšanai, pircējs būs piedzīvojis “ta-dā!” sajūsmas mirkli un pieredzējis pievilcīgu kastes atvēršanu.