FREEDRUM: gofrētā kartona kaste, kas palīdz dalīties priekā

FREEDRUM zīmols apvieno fiziskas ierīces ar programmu abonēšanu, ļaujot mūziķiem spēlēt bungas, veidot ritmus un apgūt mūziku jebkurā vietā un laikā.

Bungošana bez skaņas? Esat par tādu kādreiz dzirdējuši?

Pirmā lieta, kas ikvienam saistās ar bungošanu, ir troksnis, tāpat arī gana daudz vietas un budžeta, kas jāatvēl bungu komplekta iegādei. Tāpēc var teikt, ka FREEDRUM ir paveikuši tirgū īstu revolūciju ar virtuālu bungu spēles komplektu, kas ietilpināms kabatā. Apvienojot bungu vālītes ar FREEDRUM sensoriem un lietotni viedtālrunī, bungošana padarīta tik pieejama kā vēl nekad. Ar KICKSTARTER atbalstu FREEDRUM sniedz ikvienam vēl nepieredzētas mobilitātes iespējas. 

Īsteno sapni apgūt bungu spēli

FREEDRUM atļauj ikvienam izmēģināt bungu spēles apguvi, netraucējot citiem ar skaļu troksni un neiztērējot kaudzi naudas. Ja citiem hobijiem būtu līdzvērtīgas inovācijas, mēs pavadītu savu brīvo laiku daudz jēgpilnāk. Ar šo kluso un mobilo risinājumu ikviens var uzsākt bungu spēli, kā arī veidot savus ritmus un muzicēt jebkur!

Esi rokzvaigzne! Šķiro un pārstrādā!

Atgādina uzraksts uz FREEDRUM iepakojuma. Atbildīga un ilgtspējīga iepakojuma izvēle ne tikai izskatās lieliski, bet arī daudz pastāsta par jūsu zīmolu. Šis individuāli veidotais iepakojums ir gatavots Latvijā no pārstrādāta kartona, kas iegūts no pārbaudītiem avotiem.