GAMECHANGER AUDIO: mainot to, kā skan mūzika

Robežām pāri kāpjošais zīmols GAMECHANGER AUDIO veido īstu revolūciju mūzikas tirgū, radot unikālus efektu pedāļus 

No garlaicības uz inovācijām

Vērojot, kā katru gadu tirgū parādās jauni produkti, kas joprojām kopē tās pašas funkcijas kopš rokenrola izgudrošanas laikiem 60-tajos gados, četri draugi nāca klajā ar inovatīvu ģitāru pedāli. Pēdējos sešos gados viņiem izdevies radīt iekārtas, kas nodrošina patiesu vērtību gan mūziķu, gan inženieru acīs. GAMECHANGER AUDIO pedāļus novērtē tādas mūzikas zvaigznes kā Rolling Stones, Pink Floyd, Roger Waters un citi. 

Elki iedvesmo nākamajam lielajam atklājumam

“Es varu izveidot jebko” – ar šo izteicienu vēsturē iegājis Pols Bigsbijs, kurš pārslēdzās no motociklu izgatavošanas uz mūzikas instrumentu izveidi un kļuvis par elektriskās ģitāras izgudrotāju.  Apbrīnojot Bigsby sistēmas unikālo atmosfēru, skaņu un dizainu, GAMECHANGER AUDIO komandai radās ideja par Bigsby stila pedāli. Jau šajā rudenī pirmie fani saņems savas jaunās iekārtas. 

Atļauties nedomāt par iepakojumu

Lai radītu tirgū atšķirīgus produktus, kas tiešām rada starpību, uzņēmuma komandai ir jāpavada daudz laika starp mūziku un inženierzinātni. Tāpēc esam gatavi stiprināt ražotājus ar mūsu iepakojuma ekspertu zināšanām, lai viņi justos droši, ka šī pozīcija ir pārliecinoši izpildīta.


Iepakojums: mikrogofra, matēts lamināts, UV laka