SPA publishers: futrālis grāmatai, kas noteiks standartu

Šāda misija ir uzstādīta jūras arheologa Karela Vlīrmana monogrāfijai, kurā 950 bagātīgi ilustrētajās lappusēs parādīts viss viņa mūža darbs.

Drukātā paradīze vēstures mīļiem

SPA UITGEVERS ir holandiešu izdevējs un grāmatu tirgotājs, kura interneta veikalā pieejamas vairāk nekā 3500 izdevumi par aizvēsturi, romiešu laikiem, agrajiem un vēlajiem viduslaikiem. 

Ietērpt grāmatu, kas ciena visu mūža darbu

Viens no jaunākajiem šī izdevēja darbiem “Kuģi, mazi kuģi un zvejnieku laivas” aptver holandiešu un flāmu arheoloģiskos atradumus, kas attiecas uz laika posmu no 13.gs līdz 16.gs., kad ziemeļrietumu Eiropas ekonomikas nozīmīgākā daļa bija balstīta uz tirdzniecību starp Hanzas savienību. Jūras arheologs Karels Vlīrmans visu savu mūžu ir veicis kuģu vraku arheoloģiskos izrakumus. Šis izdevums aptver visus viņa pētījumus iespaidīgā monogrāfijā ar vairāk nekā 950 bagātīgi ilustrētām lappusēm. Tai pievienoti 70 izpētīto peldlīdzekļu tehniskie zīmējumi un to rekonstrukcijas.

Grāmata, kas turpmāk noteiks standartu

Sadarbībā ar P&B Print mūsu komanda izstrādāja izturīgu futrāli tehniskajiem zīmējumiem, kā arī ražoja gofrētā kartona kasti, kurā ievietot abas iespaidīgās grāmatas un futrāli. Turam īkšķus, lai apjomīgajai grāmatai izdodas kļūt standartu tām publikācijām par jūras arheoloģiju, kas vēl tikai taps.