FLYTE: grezna kaste levitējošam pulkstenim

Zviedrijas uzņēmums FLYTE ir pazīstams ar saviem unikālajiem un ikoniskajiem produktiem, kas apvieno mākslu, tehnoloģijas un minimālistisku dizainu.

Magnētiskās levitācijas un indukcijas kombinācija

Vienīgais, kas interesēja sešpadsmitgadīgo Simonu Morisu, FLYTE dibinātāju, bija magnētiskā levitācija. Pēc tam, kad viņš bija gaisā palidinājis praktiski visus apkārt esošos priekšmetus, Simons sāka eksperimentēt ar Nikolas Teslas teorijām par bezvadu elektrību. Un tā 2015. gadā radās FLYTE.

Pasaulē pirmais levitējošais pulkstenis

STORY ir ģeniāls veids, kā vizualizēt laiku dizaina objektā, kas iemieso to unikālo sajūtu, ko mēs pieredzam attiecībā pret laiku. STORY veido magnētiski levitējoša sfēra, kas pārvietojas apkārt koka pamatnei, rādot laiku. Tas var pat izgaismot aktuālos meteoroloģiskos datus, piemēram, mēness fāzes. 

Luksusa iepakojums levitējošajam dizaina produktam

Saskaroties ar globālās piegādes izaicinājumiem pandēmija laikā, FLYTE izlēma meklēt Eiropas ražotāju, kas varētu saražot pasūtījuma kastes STORY pulkstenim.

Tagad solīdā, melnā cietā kartona kaste ar minimālu dizainu un magnētisko aizdari  pasargā episko pulksteni, lai tas drošā veidā nonāktu pie klientiem, dāvājot viņiem iepakojuma atvēršanas intrigu.