COFFEE PIXELS: kafija, kuru vari apēst

Kā nodrošināt specialty  kafijas pieejamību ārpus speciālizētajiem kafijas veikaliem?
Ar šādu mērķi prātā sākās iedvesmas meklējumi ēdamai kafijai.

Espresso tasīte pa ceļam

COFFEE PIXELS dibinātājs Raivis Vaitekūns ir pārliecināts, ka viņiem izdevies radīt labāko ēdamās kafijas produktu pasaulē – mīlīgu tāfelīti, kas garšo kā tumšs espresso, bet tomēr rada sajūtu kā ēdot šokolādi. Tā darbojas kā funkcionāla alternatīva kafijai – ne tikai garšīgs našķis, bet arī pārdomāts uzturvērtību produkts. Šokolādes tāfelītei līdzīgais produkts satur tikpat daudz kofeīna, cik viena espresso tasīte, turklāt tajā atrodami arī vērtīgi antioksidanti un šķiedrvielas.

Visa kafijas ķirša izmantošana

Kopš 2016.gada COFFEE PIXELS saviem produktiem ir izstrādājuši unikālus grauzdēšanas risinājumus, kuri ietver 100% kafijas ķirša izmantošanu. Tradicionāli grauzdēšanai tiek izmantotas pašas kafijas pupiņas, savukārt kafijas auglis tiek izmests. Ar šo risinājumu COFFEE PIXELS no kafijas augļa rada antioksidantiem bagātu, garšīgu našķi. Tajā pašā laikā tas nozīmē, ka kafijas audzētāju ienākumi var palielināties pieckārtīgi.

Superēdiens smadzenēm

Jau no pagājušā gada mēs visi esam spiesti pavadīt mājās daudz vairāk laika kā jebkad. Kamēr daži ziņo, ka jūtas ļoti produktīvi, citi atzīst, ka uzmanības novērsošie faktori mājās ir ļoti spēcīgi. Neatkarīgi no tā, vai tu esi biroja darbonis vai strādā no mājām, šī ilgtspējīgi meistarotā tāfelīte smadzeņu darbības aktivizēšanai palīdzēs fokusēties un būt produktīvam visas dienas garumā. Tas ir īsts superēdiens, kas uzlabo koncentrēšanos, atmiņu un prāta skaidrību. 

Divas kastes vienā

Ar savu atšķirīgo veidoklu COFFEE PIXELS tāfelītes aizved kafiju uz vietām, kur tā iepriekš nav bijusi. Tas nozīmē, ka komanda meklēja sūtīšanai piemērotas kastes, kas kalpotu arī foršo tāfelīšu prezentēšanai dažādās tirdzniecības vietās visā pasaulē.

Mēs turam īkšķus, lai piepildās COFFEE PIXELS sapnis un kādreiz būs iespējams tāfelītes ievietot kastēs, kas radītas no kafijas papīra.